Euromoney

Euromoney

Müşterilerimize en iyi özel bankacılık hizmetini sunarak, dünyanın önde gelen finans dergilerinden Euromoney tarafından 3 büyük ödüle layık görülmenin gururunu yaşıyoruz.

Global Finance Awards

Global Finance Awards

Uluslararası iş ve finans dünyasının prestijli yayın kuruluşlarından Global Finance Magazine tarafından düzenlenen World's Best Private Banks Awards 2017 ödüllerinde Yapı Kredi Private Banking "Türkiye’nin En İyisi" seçildi.

Euromoney

"Varlık Yönetimi" ve "Filantropi Danışmanlığı" hizmetlerinde Türkiye’nin en iyisi!

"Annual Euromoney Private Banking and Wealth Management Survey 2017" ile Türkiye'nin en iyi "Varlık Yönetimi" ve "Filantropi Danışmanlığı" hizmeti sunan özel bankacılığı olduğumuz bir kez daha tescillendi.

World Finance’in Best Private, Turkey ödülü

World Finance Banking Awards

Yapı Kredi Private Banking 4. Kez "Türkiye’nin en iyi Özel Bankacılık" ödülüne dünyanın en prestijli ödüllerinden World Finance Awards tarafından layık görüldü.

World Finance’in Best Private, Turkey ödülü

Yapı Kredi Private Banking Filantropi Danışmanlığı Türkiye'nin En İyisi!

Euromoney, Filantropi danışmanlığı alanında Yapı Kredi Private Banking’i Türkiye’nin en iyisi seçti.

World Finance’in Best Private, Turkey ödülü

World Finance'ın Best Private,
Turkey Ödülü

Dünyanın en prestijli ödüllerinden World Finance Best Private, Turkey ödülü geçen sene olduğu gibi bu sene de Yapı Kredi Private Banking’in oldu.

Global Financial Market Review'da birincilik ödülü bir kez daha Yapı Kredi Private Banking'in.

Global Financial Market Review'da Birincilik Ödülü Bir Kez Daha Yapı Kredi Private Banking'in.

Yapı Kredi Private Banking, bankacılık alanındaki en seçkin yarışmalardan biri olan Global Financial Market Review'da ikinci kez "En İyi Özel Bankacılık Ödülü"ne layık görüldü. Yapı Kredi Private Banking'e gelin, siz de sınırsız ayrıcalıklar dünyasıyla tanışın.